Fitness Barbory P. Mrázkové v ČNB

Fitness Barbory P. Mrázkové v ČNB 

Na počátku února 2017 jsme otevřeli novou pobočku v centru Plzně - v Husově ulici, v prostorách někdejšího wellness centra České národní banky. Kromě klasických posilovacích a aerobních strojů a nářadí zde naleznete i zcela unikátní soustavou lanových trenažerů a moderní workoutovou konstrukci. 

Lanový trenažer Marpo Kinetics představuje skutečně efektivní a funkční způsob cvičení, který v sobě snoubí aerobní a zároveň silovou složku. Kromě alternativy šplhu na laně nabízí tento originální a mnohostranně použitelný přístroj spoustu dalších variant cvičení s lanem, které svou komplexností a variabilitou mohou poskytnout lepší službu než celý arzenál aerobních či posilovacích přístrojů umožňujících vykonávat pouze fixní pohyby. Ať už je cílem zlepšení výbušné síly, silové vytrvalosti nebo funkce kardiovaskulárního systému, lanový trenažer v tomto směru přináší intenzivní, efektivní a zároveň relativně bezpečný trénink. Neváhejte vyzkoušet tuto ojedinělou možnost.

Dále se zde nachází certifikovaná workoutová konstrukce RVL13, což jistě potěší vyznavače stylů jako crosstraining, street workout nebo prostě cvičence, kteří rádi posilují s vlastní vahou. Toto zařízení nabízí na relativně malém prostoru širokou variabilitu posilovacích cviků, včetně gymnastických prvků.

Věříme, že i Vy svou návštěvou přispějete k vytváření příjemné a přátelské atmosféry.


Asistenční trénink


Jak už název napovídá, jedná se o asistenci či doprovod při Vašem cvičení. Asistenční trénink je určen zejména pro mírně pokročilé cvičence a začátečníky, kteří již prošli úvodní individuální lekcí s trenérem a chtějí se v technice cvičení dále zdokonalovat. Velice přínosný ale může být i pro zkušené cvičence, kteří potřebují například zkontrolovat a poopravit techniku jednotlivých cviků. 

Hlavní důvod proč asistenční trénink není zcela ideální pro úplného začátečníka je ten, že vzhledem k většímu počtu (někdy až 8) zúčastněných cvičenců nelze zaručit dostatečnou individuální pozornost trenéra potřebnou při úvodním seznámení se cvičením v posilovně. Nově příchozím zájemcům tedy doporučujeme domluvit se s trenérem nejprve na osobní lekci, kde Vám bude věnována pozornost ve skutečně plné intezitě.

Úvodní lekce se zpravidla zaměřuje na základní prvky, nezbytně nutné pro další správný postup při cvičení - tzn.: správné dýchání, správné držení těla v různých pozicích i při pohybu, správný úchop, zpevnění středu těla, centrace kloubů, protahování a relaxace zkrácených svalů ... na začátek je toho opravdu hodně. Při osobním tréninku má trenér navíc prostor s Vámi podrobněji prodiskutovat Vaše specifické přání a cíle, které od cvičení očekáváváte.

Ceník asistenční trénink

Jednorázový trénink

K ceně se účtuj vstup 95,- Kč

150Kč

Ceník

Jednotlivé vstupné

(vstupné není časově omezeno)

95 Kč

Klubová karta na 10 vstupů

(přenosná s platností 2 měsíce) 

900 Kč


PERMANENTKY  předplatné

(nepřenosné, platné též pro Fitness Bolevec)

Měsíční

850 Kč

Dvouměsíční

1600 Kč

Čtvrtletní

2200 Kč

Půlroční

3900 Kč

Roční

6000 Kč

Ukázky cviků 

s Marpo Kinetics

Fotogalerie