Osobní trenér

Barbora Pavlovová Mrázková nabízí komplexní služby v oblasti fitness a zdravého životního stylu. Této činnosti se věnuje více než 20 let. Díky svým bohatým praktickým zkušenostem a individuálnímu přístupu dokáže s jistotou rozpoznat zjevné i skryté nedostatky Vašeho pohybového aparátu a přizpůsobit tak charakter cvičení každému jednotlivci podle jeho skutečných potřeb. Zaměřuje se především na zdravotní aspekty cvičení, při němž klade důraz na správné dýchání, držení těla, správnou centraci kloubů a průběh pohybu.

Při osobních lekcích využívá různých cvičebních stylů od klasických posilovacích cviků jako je např. dřep s činkou či mrtvý tah, přes množství variant cviků s kladkami i s volnou zátěží, cviků stabilizačních a balančních až po prvky jógy, pilates či spirální dynamiky a postupy z oblasti fyzioterapie. Bezpečně odhadne i přiměřenou intenzitu a velikost zátěže u jednotlivých cviků. Kromě výuky cvičení nabízí také možnost sestavení výživového rozpisu a cvičebního plánu na základě předchozí osobní lekce či konzultace. 

Osobní trénink je určen zejména pro:

  •  začínající cvičence, kteří se potřebují v této oblasti zorientovat a získat nezbytné základy pro samostatné cvičení
  •  pokročilé cvičence, kteří chtějí zhodnotit výsledky svého dosavadního cvičení a upravit techniku pro zlepšení jeho efektivity a zdravotních dopadů
  • sportovce, pracovníky různých profesí, ale třeba i hudebníky, kteří v důsledku jednostranného zatížení trpí určitou tělesnou disproporcí a potřebují kompenzační cvičení
  • jedince po úrazech či s onemocněním, kteří prošli rehabilitací a mají zájem na cvičení navázat
  • jedince postižené jednou z nejrozšířenějších civilizačních chorob - bolestmi zad
  • všechny, kdo potřebují upravit svou tělesnou hmotnost, ať už směrem dolů nebo nahoru, získat správnou motivaci a zdravý přístup k péči o svou tělesnou schránku

O Barče

Trenérsky působit začala už v průběhu své relativné krátké, ale o to úspěšnější sportovní kariéry. Získala řadu titulů v rámci národních, evropských a světových soutěží. Svého sportovního vrcholu dosáhla v roce 2001 v Rio de Janeiru získáním titulu mistryně světa v kulturistice.

Za svůj úspěch vděčí mimo jiné počátečnímu dobrému vedení, sebedisciplíně, ale především výjimečnému citu pro tělo a jeho fungování. Velice brzy si uvědomila, že smyslem není zvedat co největší činky, ale mnohem efektivnější je provádět cviky správně, třebaže s menší zátěží. Díky tomu si dokázala zachovat tělesnou proporcionalitu a zdraví, což u vrcholových sportovců bohužel nebývá pravidlem.

Poté, co se rozhodla sportovní dráhu opustit, se mohla začít naplno věnovat trenérské činnosti a zúročit tak své bohaté osobní zkušenosti. V současné době vede Barča jednu posilovnu v Bolevci a druhou v centru Plzně v Husově ulici, kde se o své zkušenosti ráda podělí s každým, kdo je ochoten naslouchat a radu přijmout.

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se Vám ozveme co nejdříve nazpět.