zaloha


Asistenční trénink

Každé pondělí a čtvrtek, v době od 19:00 do 20:30h, nabízíme příležitost zapojit se do asistenčního tréninku, v jehož rámci můžete využít odborných služeb trenérů. Na rozdíl od osobního tréninku není potřeba se předem objednávat.

Jak už název napovídá, jedná se o asistenci či doprovod při Vašem cvičení. Asistenční trénink je určen zejména pro mírně pokročilé cvičence a začátečníky, kteří již prošli úvodní individuální lekcí s trenérem a chtějí se v technice cvičení dále zdokonalovat. Velice přínosný ale může být i pro zkušené cvičence, kteří potřebují například zkontrolovat a poopravit techniku jednotlivých cviků.

Hlavní důvod proč asistenční trénink není zcela ideální pro úplného začátečníka je ten, že vzhledem k většímu počtu (někdy až 8) zúčastněných cvičenců nelze zaručit dostatečnou individuální pozornost trenéra potřebnou při úvodním seznámení se cvičením v posilovně. Nově příchozím zájemcům tedy doporučujeme domluvit se s trenérem nejprve na osobní lekci, kde Vám bude věnována pozornost ve skutečně plné intezitě.

Úvodní lekce se zpravidla zaměřuje na základní prvky, nezbytně nutné pro další správný postup při cvičení - tzn.: správné dýchání, správné držení těla v různých pozicích i při pohybu, správný úchop, zpevnění středu těla, centrace kloubů, protahování a relaxace zkrácených svalů ... na začátek je toho opravdu hodně. Při osobním tréninku má trenér navíc prostor s Vámi podrobněji prodiskutovat Vaše specifické přání a cíle, které od cvičení očekáváváte. svůj text...

Asistenční trénink ceník

Jednorázový trénink

150 Kč

Třetí služba

Corporis suscipit laboriosam nisi ut aliquid

2400 Kč